Obchod s orgány. Včera sci-fi, zítra realita. Mengele právě obživl.

 https://www.echo24.cz/a/HJRBy/zpravy-svet-alicyn-simpsonova-mluvi-o-transplantacich-delohy-transsexualnim-zenach

20. 01. 2023

"Istanbulská úmluva je v lepším případě zbytečná. V horším – a pravdě bližším - jde o nebezpečné zlo plné genderu, vymývání mozků a přenášení důkazního břemene. Nejsem sama, kdo si to myslí. Ba právě naopak. Silný odpor ze všech stran zatím zabránil schválení téhle příšernosti naší republikou.

A vidíte. Tyhle agitky na podporu úmluvy se právě objevují po Praze. Jsem zvědavá, zda stejný prostor dostane k vyjádření i druhá strana, a to ne v podobě karikatur, ale podložené argumentace, které má dost a dost.

A taky by mě zajímal zadavatel. Nikde o něm není ani slovo. Že by vláda? Nějaká neziskovka? Kdopak se asi za tím nápadem skrývá? Je placen z mých daní? Nebo je to iniciativa nějakého soukromníka? To se ovšem z výchovných nástěnek nedozvíme..."


12. 12. 2022
12. 12. 2022

Tak zestátňovat by se jim chtělo! Začíná to dobroserskými důvody a údajným emisemi kysličníku uhličitého. Jenomže my dobře víme, kde to skončí.

http://www.antimeloun.cz/?p=12121

04. 12. 2022

Hlavně že jsme povinně “zelení”. Zavedli jsme povinné elektronabíječky, které výrazně zdraží náklady stavby. Kdo tu hloupou buzeraci zaplatí? Zájemce o byt, tedy daňový poplatník. A nejvíc zasáhne ne zelené aktivisty nebo naivní politiky, kteří si tu blbost vymysleli, ale toho nejchudšího. Daňového poplatníka, zaměstnance, důchodce, normálního občana.


07. 11. 2022
07. 11. 2022

S Apolenou Rychlíkovou jsem se nikdy nesetkala. Nikdy se mě na nic nezeptala, nikdy jsme spolu nevedli rozhovor. Neví o mně nic jiného, než napsala vybraná a nenávistná jiná média. Vše, co jsem kdy udělala či vykonala, to ignoruje. Přesto hodnotí a nálepkuje, jako kdyby mě znala. Ty, které nejvíc kritizuje, označuje za dezinformátory, přitom sama pomlouvá a lže. Jak to mají jednoduché ti jediní planoucí, správní a spravedliví. Oni vesele lžou a ještě dostanou prostor pro své lži v oficiálních médiích.

www.irozhlas.cz/komentare

23. 10. 2022

JUDr. Daniela Kovářová

 
 
 
 


Chraňme normální světJUDr. Daniela Kovářová